עגלת הקניות שלי:

אודותינו

TV ITEMS הוא האתר הרשמי של הקמעונאית הגדולה בעולם של מוצרי As Seen On Tv

כפי שניתן לראות בטלויזיה. החברה מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרים ופריטים מיוחדים בתחומים שונים.

TV ITEMS הוא אתר הקניות הגדול ביותר של החברה בארץ, כל המוצרים מיובאים על ידי החברה ונמכרים ישירות לצרכן ללא פערי תיווך ובזכות זאת מוצעים ללקוחותינו במחירים אטרקטיביים.

TV ITEMS הוקם על מנת להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר וכל זאת תוך שימוש בחווית רכישה אינטרנטית נוחה, יעילה, אמינה ובטוחה.

אנו מחוייבים לתת ללקוחותינו את השירות ברמה הגבוהה ביותר ובאופן המקצועי ביותר על מנת להעצים את חווית הרכישה באינטרנט תוך שימת דגש על מהירות המענה הטלפוני ועל הטיפול האישי, המקצועי והמסור לכל עניין וצורך של כל לקוח.

TV ITEMS נבנה ברמת העיצוב הגבוהה ביותר על מנת להעניק לכם תמונה ברורה, איכותית וקורבה כמה שרק אפשר למציאות עבור כל מוצר ומוצר. לכל מוצר ישנו מפרט טכני המתאר במפורש את תכונותיו, ייעודו, גודלו, ייחודו ומטרתו ואף מצורף לכל מוצר סרטון וידאו המדגים את פעולתו בשטח בזמן אמת. אנו שמים דגש גדול במיוחד על הדרך בה אנו מציגים את המוצרים.

TV ITEMS מקדישים זמן רב וטורחים רבות על מנת לאתר ולהביא את הלהיטים הגדולים ביותר ואת מגוון המוצרים הרחב ביותר כדי לשרת את לקוחותינו בכל צרכיהם בכל התחומים, בין אם זה מוצרים לבית ולגן, מוצרי מטבח, מוצרי בריאות ויופי, מוצרי כושר, מוצרי בעלי חיים ועוד...

כל מוצר הנמכר על ידינו עובר בדיקות איכות קפדניות ודקדקניות עוד בטרם הבאתו לארץ.

אנו דואגים להחליף את ההיצע של המוצרים השונים ולספק ללקוחותינו שלל מבצעים והנחות מיוחדות באופן שוטף, גם במסגרת מועדוני הלקוחות שלנו וגם ללקוחות מזדמנים.

TV ITEMS מתחזקת מערך לוגיסטי משוכלל אשר טורח להביא אליכם את הזמנתכם ביעילות ובמהירות תוך שמירה על איכות המוצר ומתן אחריות מלאה לקנייתכם.


מוצרים בהם צפית


מעקב משלוחים