עגלת הקניות שלי:

TV Items | מוצרי ספורט | ערכה לעלייה במסת שריר P90X


הלהיט ששיגע את ארה"ב עכשיו בדרך אליכם.


הערכה לעליה במסת שריר P90X של המאמן האמריקאי טוני הורטון, הכוללת 13 DVD של 12 אימונים אינטנסיביים ומגוונים לחיזוק וניפוח השרירים.


מערך 12 השלבים של המאמן האישי האמריקאי טוני הורטון יביאו אותך למקסימום תוצאות במינימום זמן עם עבודה יעילה ויסודית על כל קבוצות השרירים והאזורים בגוף.


תמיד רציתם להכנס לכושר אבל לא ידעתם איך? לרשותכם הערכה המתקדמת ביותר מבוססת על מחקרים מהאוניברסאות המובילות בארצות הברית וכוללת את כל הצעדים הנכונים לעליה במסה,חיזוק שרירי הרגליים, יציבות וגמישות שחסרים לרובנו.


הערכות כוללות תוכנית תזונה מותאמת במיוחד ומדריך כושר עדכני שיענה לכם על כל השאלות.


 


ערכה לעלייה במסת שריר P90X כוללת :


- 13 דיסקים DVD המכילים 12 תוכניות אימון שונות.
- תוכנית תזונה ייחודית לעליה במסת שריר.
- מדריך כושר חדשני.
- לוח מעקב אימונים מיוחד, לקביעת יעדים ועמידה בהם.


האימונים כוללים: תרגילים לחיזוק החזה והגב, לחיזוק הכתפיים והזרועות, תרגילים לעיצוב קוביות בבטן, תרגילים קופצניים לסיבולת לב ריאה לשיפור האתלטיות, תרגילי יוגה, חיזוק רגליים וגב, קיקבוקסינג לשיפור שיווי המשקל והקואורדינציה, מתיחות למניעת פציעות ולהשגת תוצאות מרחיקות לכת, בניית קבוצות שרירים שונות בגוף, תרגילים לחזה, כתפיים ותלת-ראשי, תרגילים לגמישות הגב ושרירי הזרוע ותרגילים רגועים יותר בדופק נמוך.


 


 הערכה לעלייה במסת שריר P90X שלב 2 הכוללת:


- 12 אימונים מתקדמים.
- סרטון הסברה על השיטה החדשנית.
- תוכנית תזונה של 3 שלבים לבניית הגוף.
- מדריך כושר חדשני הכולל טיפים כיצד להשיג את המקסימום מהאימון.
- לוח מעקב אימונים למעקב אחר ההתקדמות שלך לאורך התהליך.
- מידע ותמיכה ברשת ע"י מתאמנים אחרים כמוך.


 


האימונים כוללים: עבודה על יסודות הגוף, תרגילי קואורדינציה עם סיבולת ומהירות, מתיחות ושחרור בפיתוח חדשני, כח התנגדות, תרגילי יוגה, שיווי משקל וכח, חיזוק חזה, גב ושיווי משקל, חיזוק כתפיים וזרועות, עבודה על 2 קבוצות השרירים המרכזיות בגוף, תרגילים אינטנסיביים לחיזוק פלג גוף תחתון, תרגילים לחיזוק פלג גוף עליון ותרגילי בטן.

משלוח מהיר 100% דיסקרטי
עד 10 תשלומים ללא ריבית
299.00 ₪ 249.00 ₪
מקט: 10